Volitelné předměty pro Production Team Studies

Skrýt předměty nevyučované v aktuálním semestru
Kód Název předmětu Jazyk výuky Rozvrh ZIMNÍ SEMESTR LETNÍ SEMESTR
Vyučující zakončení kredity rozsah zakončení kredity rozsah
311CEW Central European Cinemas within the Context of the World Cinema
Nicholas David HUDAC 
anglicky ZK 3 4T
311CI Cinematographer´s Influence
Michael GAHUT 
anglicky St
18:10–19:45
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 2T ZK 3 2T
311CMCI Circulating within The Modern Cinematic Image
Erik Sherman RORABACK 
anglicky ZK 4 4T
311CPCI Circulating within The Postmodern Cinematic Image
 
anglicky ZK 4 4T Předmět není vypsán
311CAF Czech Avant-garde Film
Martin ČIHÁK 
anglicky ZK 2 2T
311CNW Czech New Wave
Petra DOMINKOVÁ 
anglicky Po
09:00–12:15
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 4h/W
311FLNF Film Language in Non-Fiction
Bára KOPECKÁ 
anglicky ZK 2 2T
311FSF1 Film Style and Form 1
Petra DOMINKOVÁ 
anglicky Po
12:20–15:35
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 4/W
305FTS1 Filmová a televizní scénografie 1
Jan VLČEK 
česky Z 1 12S
305FTS2 Filmová a televizní scénografie 2
Jan VLČEK 
česky St
15:40–17:15
Místnost pedagogů KP
Z 1 14S
305FPR1 Filmová produkce 1
Jaromír KALLISTA 
česky Z 2 2T
305FVPK1 Fondy a veřejná podpora kinematografie 1
Helena BEZDĚK FRAŇKOVÁ 
česky Z 1 2T
305FVPK2 Fondy a veřejná podpora kinematografie 2
Helena BEZDĚK FRAŇKOVÁ 
česky Út
14:00–15:35
Učebna KP 334 (FAMU)
ZK 2 2T
311GE Genre and Experimentation: Central European Cinema in Context
Nicholas David HUDAC 
anglicky St
09:00–12:15
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 4T
311GL1 Guest Lecture 1
Ondřej ZACH 
anglicky Z 1 18S
311GL2 Guest Lecture 2
Ondřej ZACH 
anglicky Po
15:40–18:05
Projekce FAMU
Z 1 21S
311HAN History of Animation
Edgar DUTKA 
anglicky Po
10:40–12:15
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 2T ZK 3 2T
311HAF History of Avant-garde Film
Martin ČIHÁK 
anglicky Út
09:00–12:15
Učebna 2 (FAMU)
ZK 4 4h/W
311IIP Introduction to Intl Film/TV Producing
Petr SLÁDEČEK 
anglicky Čt
09:00–10:35
Učebna 1 (FAMU)
Z 3 2T Z 3 2T
311PGI1 Photographic Imaging 1
Josef PECÁK 
anglicky ZK 2 2T ZK 2 2T
305PTP Postupy a technologie obrazové postprodukce
Michal KŘEČEK 
anglicky, česky Z 1 2T
305PR1 Právo 1
Kryštof JANEK 
česky ZK 3 2T
311REM Realm of Montage
Bára KOPECKÁ 
anglicky Čt
12:20–15:35
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 4T ZK 3 4T
311SA1 Script Analysis 1
Lucia KAJÁNKOVÁ 
anglicky Út
18:10–21:25
Učebna 1 (FAMU)
Z 3 2T Z 3 2T
311SAN2 Script Analysis 2
Lucia KAJÁNKOVÁ 
anglicky Út
18:10–21:25
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 2T
311SFP1 Short Film Practical Analysis: Directing 1
Pavel MAREK 
anglicky ZK 3 2T
311SFP2 Short Film Practical Analysis: Directing 2
Pavel MAREK 
anglicky Po
19:00–22:15
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 2T
311SAE Soundtrack Aesthetics
Jakub KUDLÁČ 
anglicky Z 2 2T
311VT1 Visual Theory 1
Marla Beth LAZROE 
anglicky St
19:50–21:25
Učebna 2 (FAMU)
ZK 3 2T ZK 3 2T
311VT2 Visual Theory 2
Marla Beth LAZROE 
anglicky Út
19:50–21:25
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 2T