Academy Preparation Program Electives

Skrýt předměty nevyučované v aktuálním semestru
Kód Název předmětu Jazyk výuky Rozvrh ZIMNÍ SEMESTR LETNÍ SEMESTR
Vyučující zakončení kredity rozsah zakončení kredity rozsah
311ACT1 Acting Theories 1
Mary Carmel ANGIOLILLO 
anglicky Út
16:30–18:05
Učebna 2 (FAMU)
ZK 2 2T ZK 2 2T
311CEW Central European Cinemas within the Context of the World Cinema
Nicholas David HUDAC 
anglicky Čt
17:20–20:35
Učebna 3 (FAMU)
ZK 3 4T
311CHCC Chapters from Contemporary Cinema
Veronika KLUSÁKOVÁ 
anglicky Po
13:10–14:45
Učebna 2 (FAMU)
ZK 2 2T
311CIN Cinematographer's Influence
Michael GAHUT 
anglicky St
18:10–19:45
Učebna 3 (FAMU)
ZK 2 2T ZK 2 2T
311CIRM Circulating within The Modern Cinematic Image
Erik Sherman RORABACK 
anglicky Út
08:30–11:25
Projekce FAMU
ZK 3 4T
311CIRP Circulating within The Postmodern Cinematic Image
 
anglicky ZK 3 4T Předmět není vypsán
311CTP1 Cultural Topography of Prague 1
Jitka HEJTMANOVÁ 
anglicky
10:00–14:00
Z 1 30S
311EEFS1 Essential Elements of Film Sound 1
George Cremaschi 
anglicky Út
13:10–14:45
Z 1 30S
311EEFS2 Essential Elements of Film Sound 2
 
anglicky Z 1 30S Předmět není vypsán
311FSF1 Film Style and Form 1
Petra DOMINKOVÁ 
anglicky Po
17:20–18:55
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 4/W
311FSF2 Film Style and Form 2
 
anglicky ZK 3 4/W Předmět není vypsán
311UNF Filming The Unfilmable
Neil Andrew TAYLOR 
anglicky viz detail Z 2 2H/W Z 2 2H/W
311UNF2 Filming the Unfilmable 2
 
anglicky Z 2 2H/W Předmět není vypsán
311GE Genre and Experimentation: Central European Cinema in Context
 
anglicky ZK 3 4T Předmět není vypsán
309FIHA1 History and Theory of Animation 1
Eliška DĚCKÁ 
anglicky Út
09:00–10:35
Učebna KAT 415
Z 3 3T
309FIHA2 History and Theory of Animation 2
 
anglicky Z 3 3T Předmět není vypsán
309FIMD1 Masterclasses with czech directors of animated films 1
Kateřina KARHÁNKOVÁ, Michaela PAVLÁTOVÁ, Libor PIXA 
anglicky Čt
14:50–17:15
Učebna KAT 415
Z 3 3SO
309FIMD2 Masterclasses with czech directors of animated films 2
 
anglicky Z 3 3SO Předmět není vypsán
311REM Realm of Montage
Bára KOPECKÁ 
anglicky Čt
12:20–15:35
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 4T ZK 3 4T
311SA1 Script Analysis 1
Lucia KAJÁNKOVÁ 
anglicky Út
11:30–14:45
Učebna 3 (FAMU)
Z 3 3T Z 3 3T
311SAL2 Script Analysis 2
 
anglicky ZK 3 3T Předmět není vypsán
311SFP1 Short Film Practical Analysis: Directing 1
Vít Poláček 
anglicky Po
19:00–22:15
Učebna 1 (FAMU)
ZK 3 2T
311SFP2 Short Film Practical Analysis: Directing 2
 
anglicky ZK 3 2T Předmět není vypsán
311SAE Soundtrack Aesthetics
Jakub KUDLÁČ 
anglicky Čt
15:40–17:15
Učebna 1 (FAMU)
Z 2 2T
311TSP1 Technical Sound Production and Post-production 1
George Cremaschi 
anglicky viz detail Z 1 30S
311TSP2 Technical Sound Production and Post-production 2
 
anglicky Z 1 30S Předmět není vypsán
311TDD Tools of Directing Documentary
Francesco MONTAGNER 
anglicky viz detail Z 2 2T
311TDD2 Tools of Directing Documentary 2
 
anglicky Z 2 2T Předmět není vypsán
311VTH1 Visual Theory 1
Marla Beth LAZROE 
anglicky Út
19:50–21:25
Učebna 1 (FAMU)
ZK 2 2T ZK 2 2T
311VTH2 Visual Theory 2
 
anglicky ZK 2 2T Předmět není vypsán